• WSZYSTKO
  • Zadzwoń do nas
    • Brak produktów w koszyku.
  • WSZYSTKO

rexroth

Oferta

Bosch Rexroth jest wiodącym specjalistą w zakresie napędów i sterowań. Pod marką Rexroth firma oferuje rozwiązania obejmujące napędy, sterowania i regulacje. Bosch Rexroth jest partnerem w aplikacjach do maszyn samojezdnych i przemysłowych oraz urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Bez względu na to, czy potrzebujesz samodzielnego zespołu przemysłowego, czy też zintegrowanego systemu w skali całego przedsiębiorstwa, masz do dyspozycji całą technologię, aby szybciej wprowadzić na rynek swoje produkty i usługi oraz ograniczyć koszty operacyjne. Oszczędzaj energię, maksymalizuj czas bezawaryjnej pracy zakładu, uzyskaj zgodność z przepisami prawa i minimalizuj niebezpieczeństwa występujące w środowisku produkcyjnym — jednocześnie osiągając maksymalną wydajność produkcyjną zakładu.

Swoim klientom oferuje komponenty oraz rozwiązania z zakresu: hydrauliki przemysłowej oraz hydrauliki w technice mobilnej, pneumatyki, regulowanych napędów elektrycznych i sterowań oraz techniki przemieszczeń liniowych i montażu.