• WSZYSTKO
  • Zadzwoń do nas
    • Brak produktów w koszyku.
  • WSZYSTKO

vipa

Oferta

Firma VIPA istnieje od 1985 roku i od początku tworzyła rozwiązania dla świata SIMATIC® (1988 pierwszy Inrack-PC, 1995 pierwszy procesor TCP/IP). Lata prac badawczych i doświadczeń zaowocowały własnymi rozwiązaniami programowalnymi Step®7, kompatybilnymi i konkurencyjnymi do rozwiązań firmy Siemens.

Sterowniki serii 300S Speed 7 są najszybszymi sterownikami świata programowalnymi Step7( nagroda innowacyjności 2007), posiadają również wiele rozwiązań technicznych otwierających nowe możliwości, a ich wykorzystanie nie różni się od sterowników Siemens.

Jest to firma uznana na zachodzie jako wiarygodny i pewny dostawca automatyki przemysłowej, na liście referencyjnej znajduje się wiele koncernów. Moduły serii 300S są w 100% kompatybilne do modułów Siemens S7-300, można je stosować zamiast modułów Siemens i razem z modułami Siemens. Seria 100V i 200V oferuje sterowniki kompaktowe i modułowe o małych gabarytach, programowalne Step7, bazujące na liście instrukcji serii S7-300 i o podobnych możliwościach.