• WSZYSTKO
  • Zadzwoń do nas
    • Brak produktów w koszyku.
  • WSZYSTKO

endres-hauser

Oferta

Szwajcarska grupa firm działających w obszarze automatyki przemysłowej jest największym na świecie przedsiębiorstwem z branży automatyki procesowej, pozostającym własnością rodzinną.

Program produkcji Endress+Hauser obejmuje urządzenia przeznaczone do: pomiaru poziomu cieczy i materiałów sypkich, pomiaru ciśnienia i różnicy ciśnień oraz temperatury, pomiaru przepływu cieczy, pary i gazów, analizy fizykochemicznej cieczy i gazów (w tym m.in. pomiar pH, tlenu, chloru, mętności, barwy, wilgotności, żelaza, krzemu czy manganu). Ponadto firma proponuje: systemy załadunku i rozładunku paliw płynnych i ciekłych gazów, systemy monitoringu zużycia mediów energetycznych (takich jak woda, para, energia elektryczna, gazy techniczne, paliwa), zbiorniki pomiarowe legalizowane wraz z oprzyrządowaniem pomiarowym, rejestratory czy komponenty AKP (np. zasilacze, separatory, wskaźniki, bariery iskrobezpieczne).

Kompletne rozwiązania, usługi i aparatura, które oferuje Endress+Hauser, są dostosowane do wymagań wszystkich aplikacji w każdej branży przemysłu. Szeroki zakres urządzeń pozwala na pomiar i monitoring parametrów procesowych, rejestrację i wizualizację danych, komunikację cyfrową i optymalizację procesów w kategoriach wydajności ekonomicznej, bezpieczeństwa i wpływu na środowisko naturalne.