• WSZYSTKO
  • Zadzwoń do nas
    • Brak produktów w koszyku.
  • WSZYSTKO

pepper-fuchs

Oferta

Założona w 1945 roku w niemieckim Mannheim przez Waltera Pepperla i Ludwiga Fuchsa firma Pepperl+Fuchs jest dziś znana na całym świecie przede wszystkim jako pionierskie i innowacyjne przedsiębiorstwo w dziedzinach ochrony przeciwwybuchowych instalacji elektrycznych i technologii czujników.

W ofercie Pepperl+Fuchs z zakresu przeciwwybuchowych instalacji elektrycznych znajdują się m.in. bariery iskrobezpieczne, separatory galwaniczne, optymalne sieci procesowe, systemy zdalne I/O, obsługa modułów z kanałami HART, ochrona przeciwprzepięciowa, monitory przemysłowe + rozwiązania HMI (Human Machine Interface), urządzenia elektryczne w wykonaniu przeciwwybuchowym, systemy do obudów przewietrzanych, zasilacze, pomiary poziomu oraz pakiety oprogramowania ułatwiające konfigurację, parametryzację oraz obsługę wielu produktów firmy.

W dziedzinie automatyzacji produkcji Pepperl+Fuchs oferuje m.in. czujniki zbliżeniowe, czujniki fotoelektryczne, czujniki ultradźwiękowe, czujniki wychylenia i przyspieszenia, przemysłowe systemy wizyjne, enkodery obrotowe, systemy pozycjonowania oraz pakiet narzędzi do komunikacji sieciowej w przemyśle.