• WSZYSTKO
  • Zadzwoń do nas
    • Brak produktów w koszyku.
  • WSZYSTKO

phoenix-contact

Oferta

Działająca od 1923 roku firma z siedzibą w niemieckim Essen dzięki nowatorskim technikom połączeń i automatyzacji stała się czołowym przedstawicielem branży.

Produkty Poenix Contact sprawdzają się dziś głównie w obszarach: instalacji obiektowych (innowacyjne systemy oprzewodowania I/O i przemysłowe złącza wtykowe, które zapewniają efektywne przesyłanie energii i danych), szaf sterowniczych (od złączki szynowej po sterownik), urządzeń i techniki przyłączy (np. przyłącze do PCB, obudowa do elektroniki), pełne rozwiązania systemowe.

Wśród flagowych produktów firmy znajdują się m.in. aparatura kontrolno-pomiarowa i automatyka, Elektroniczna aparatura łączeniowa i moduły sterowania silnikiem, kable i przewody, narzędzia do komunikacji przemysłowej i monitorowania, materiały instalacyjno-montażowe, moduły przekaźnikowe, okablowanie do czujników i urządzeń wykonawczych, oprzewodowanie systemowe do sterowników, oprogramowanie systemowe do sterowników, oświetlenie i sygnalizacja, panele operatorskie i komputery przemysłowe, terminale przyłączeniowe i złącza do PCB, urządzenia ochronne, zasilacze i moduły UPS, złącza i złączki szynowe.